Қазақстан, Нұр- Сұлтан қаласы, Б.Момышұлы көшесі, 5 +7 7172 70 12 02 Ресепшн

Жаңалықтар

Каратэ Шинкиокушинкайдан қалалық ашық турнир

16-17 наурыз күндер аралығында Наурыз мерекесі қарсаңында «Оқушылар сарайының» жүлдесіне арналған каратэ Шинкиокушинкайдан жасөпірімдер арасындағы қалалық ашық турнир өтті. Турнирге  қаламыздың 300-дей жасөпірім  балалар  қатысты. Жарысқа Астана қаласының командаларынан «Арлан», «Қайсар», «Ояма», «Бусидо», «Сары-арқа», «Додже»  Сарманов, «Додже» Бекмагамбетов, «Идущие к солнцу» клубтары, «Оқушылар сарайы» командасы және Щучинск қаласы  командалары қатысты. Жарыс қорытындысы бойынша жалпы командалық есепте «Оқушылар сарайы» командасы 1-орын; «Қайсар» командасы 2-орын; «Арлан» командасы 3-орын.

 

16 наурыз жарыс қорытындысы

8-9 жас 25 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Толеутаев Назар (Арлан);

2 орын - Занько Платон (Қайсар);

3 орын - Кулагин Никита (Қайсар);

3 орын - Жарасов Жангир (Қайсар).

 

8-9 жас 30 кг салмақ дәрежесі

3 орын - Турспеков Радмир (Қайсар);

3 орын - Болатов Алинур (Бусидо);

3 орын - Костин Данил (Оқушылар сарайы);

3 орын - Конкабай Ернур (Оқушылар сарайы).

 

8-9 жас 30 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Экажев Казбек (Арлан);

2 орын - Аубакиров Тимур (Қайсар);

3 орын - Ткачев Давид (Қайсар);

3 орын - Зекен Уалихан (Қайсар).

 

8-9 жас +35 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Шовка Григорий (Қайсар);

2 орын - Ай Мухаммет (Оқушылар сарайы);

3 орын - Искендыр Мейржан (Арлан)ю

 

         10-11 жас 35 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Рубахов Кирилл (Қайсар);

2 орын - Тургумбаев Амирхан (Қайсар);

3 орын - Легай Денис (Бусидо);

3 орын - Даулбай Елнур (Бусидо).

 

          10-11 жас  +40 кг салмақ  дәрежесі

1 орын - Окей Арлан  (Бусидо);

2 орын - Амангалиев Эльдар  (Қайсар);

3 орын - Калдыбек Бейбарыс (Кайсар);

3 орын - Романулы Руфат (Оқушылар сарайы).

 

          12-13 жас  40 кг салмақ  дәрежесі

 1 орын - Кулагиин Кирилл (Қайсар);

 2 орын - Гуртовенко Вячеслав (Қайсар);

 3 орын - Гантимуров Роман (Қайсар);

 3 орын - Огер Августин (Оқушылар сарайы).

 

12-13 жас  45 кг салмақ  дәрежесі

1 орын - Айткимжанов Жаслан (Бусидо);

2 орын - Быткин Ромэо (Ояма);

3 орын - Ахметов Мадияр (Қайсар);

3 орын - Сергеев Данил (Идущие к солнцу).

 

12-13 жас  50 кг салмақ  дәрежесі

1 орын - Акылбек Султан (Қайсар);

2 орын - Акимгалиев Руслан (Оқушылар сарайы);

3 орын - Ажикенов Арман (Қайсар).

 

12-13 жас  +50 кг салмақ  дәрежесі

1 орын - Шовка Кирилл (Қайсар);

2 орын - Токанов Еснур (Қайсар);

3 орын - Тян Амир (Сары-арқа).

 

12-13 жас  60 кг салмақ  дәрежесі

1 орын - Аманжолов Диас (Бусидо);

2 орын - Шайхидинов Тамирлан (Бусидо);

3 орын - Кунтаев Султан (Идущие к солнцу);

3 орын - Отчик Егор (Оқушылар сарайы).

 

14-15 жас  +60 кг салмақ  дәрежесі

1 орын - Ибраев Чингизхан (Ояма);

2 орын - Васецкий Евгений (Қайсар);

3 орын - Преображенский Сергей (Қайсар);

3 орын - Кинзеский Анджей (Қайсар).

 

17 наурыз жарыс қорытындысы

6-7 жас 22 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Алдонгар Ади (Оқушылар сарайы);

2 орын - Зинелговей Адис (Оқушылар сарайы);

3 орын - Алтай Айбын (Оқушылар сарайы).

 

6-7 жас 25кг салмақ дәрежесі

1 орын - Бандурко Владислав (Қайсар);

2 орын - Каншора Нурсат  (Сарманов  клубы);

3 орын - Жакупов Ансар (Оқушылар сарайы);

3 орын - Коблан Шынгыс (Оқушылар сарайы).

 

6-7 жас 30кг салмақ дәрежесі

1 орын - Ча Вячеслав (Қайсар)

2 орын - Есенжол Санжар (Оқушылар сарайы);

3 орын - Кайдаров Ансар (Оқушылар сарайы);

3 орын - Уразов Ерсан (Оқушылар сарайы).

 

6-7 жас  +30кг салмақ дәрежесі

1 орын - Каскырбек Альхаким (Оқушылар сарайы);

2 орын - Сагындык Даниял («Додже» Сарманов);

3 орын - Побережный Артемий (Оқушылар сарайы).

 

 8-9 жас 25 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Турашев Аскар (Оқушылар сарайы);

2 орын - Олейников Егор (Оқушылар сарайы);

3 орын - Мурат Нурмухаммед (Ояма);

3 орын - Садыков Арман («Додже» Бекмагамбетов).

 

8-9 жас 30 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Каранда Владислав (Арлан);

2 орын - Ибраев Ибрагим (Арлан);

3 орын - Мухит Адият (Оқушылар сарайы);

3 орын - Ильин Николай (Оқушылар сарайы).

 

8-9 жас 35 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Сейтжан Дамир (Арлан);

2 орын - Умиров Аликожа (Оқушылар сарайы);

3 орын - Сайлауов Даниял (Қайсар);

3 орын - Талдыбай Арсен (Оқушылар сарайы).

 

8-9 жас +35 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Тюлеубеков Темерлан (Арлан);

2 орын - Гисса Габит (Оқушылар сарайы);

3 орын - Крылов Ярослав («Додже» Бекмагамбетов);

3 орын - Марат Омар (Оқушылар сарайы).

 

10-11 жас 35 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Тасбулат Ералы (Оқушылар сарайы);

2 орын - Олейников Роман (Оқушылар сарайы);

3 орын - Подтабачный Никита (Ояма);

3 орын - Эйвозов Рамиль (Оқушылар сарайы).

 

10-11 жас 40 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Панченко Ратмир (Оқушылар сарайы);

2 орын - Жумаканвич Ислам (Ояма);

3 орын - Муратулы Марлен (Бусидо);

3 орын - Клита Никифор (Арлан);

1 орын - Ошкин Даниил (Қайсар);

2 орын - Семнов Артемий (Қайсар);

3 орын - Думанов Дамир (Сары-арқа);

3 орын - Панченко Ратмир (Оқушылар сарайы).

 

10-11 жас +40 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Пильтяев Владимир (Оқушылар сарайы);

2 орын - Боровец Тимофей (Қайсар);

3 орын - Перевышин Артем (Ояма);

3 орын - Кудабай Адильхан (Идущие к солнцу).

 

12-13 жас 40 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Огер Августин (Оқушылар сарайы);

2 орын - Зулпхар Шынгысхан (Оқушылар сарайы);

3 орын - Мурат Ерсултан (Оқушылар сарайы);

3 орын - Байбусинов Альтаир (Идущие к солнцу).

 

12-13 жас 45 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Метиков Данил (Оқушылар сарайы);

2 орын - Анисимов Никита (Ояма);

3 орын - Турспеков Султан (Оқушылар сарайы).

 

12-13 жас 50 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Есентемиров Ергун (Идущие к солнцу);

2 орын - Абдулвагалов Зуфар (Оқушылар сарайы);

3 орын - Рязанов Андрей (Ояма).

12-13 жас +50 кг салмақ дәрежесі

1 орын - Султанбеков Ануар (Бусидо);

2 орын - Мурадян Денис («Додже» Сарманов);

3 орын - Ерубаев Диас (Оқушылар сарайы);

3 орын - Далаков Магомед (Ояма).

 

Бірінші оқу жылы қатысқан балалар

 

         6-7 жас 22кг салмақ дәрежесі

1 орын Чиянов Роман (Қайсар)

2 орын Хестанов Вадим (Қайсар)

3 орын Чикунов Константин (Оқушылар сарайы)

3 орын Каледов Мансур  (Оқушылар сарайы)

         6-7 жас 22кг салмақ дәрежесі

1 орын Бектаев Абай (Қайсар)

2 орын Костин Иван (Оқушылар сарайы)

3 орын Накенов Карим (Ояма)

3 орын Серыккан Ерназар (Қайсар)

         6-7 жас 25кг салмақ дәрежесі

1 орын Муханбердияров Динмухаммед (Қайсар)

2 орын Плотников Илья (Идущие к солнцу)

3 орын Ельдарулы Асанали (Қайсар)

3 орын Беспаев Али (Арлан)

6-7 жас 30кг салмақ дәрежесі

1 орын Алимжан Мансур (Оқушылар сарайы)

2 орын Геннадий Диас (Оқушылар сарайы)

3 орын Азаматұлы Рахман (Оқушылар сарайы)

6-7 жас  +30кг салмақ дәрежесі

1 орын Арғынбай Ғалымжан (Оқушылар сарайы)

2 орын Дюсенов Асанали (Оқушылар сарайы)

3 орын Кесикбаев Нариман (Оқушылар сарайы)

3 орын Оразалин Бахтияр (Сары-арқа)

8-9 жас  25кг салмақ дәрежесі

1 орын Унгефуг Илья («Додже» Бекмагамбетов)  

2 орын Степанов Данил (Оқушылар сарайы)

3 орын Култашев Константин (Сары-арқа)

3 орын Маркер Ильдар (Сары-арқа)

          8-9 жас  30кг салмақ дәрежесі

1 орын Мырзабеков Әділет (Бусидо) 

2 орын Назаров Кирилл (Идущие к солнцу)

3 орын Каримжан  Адил (Оқушылар сарайы)

3 орын Кадыргали Торехан (Оқушылар сарайы)

 

           8-9 жас  35кг салмақ дәрежесі

1 орын Муратбеков Ислам (Сары-арқа) 

2 орын Мендулла Рассул (Оқушылар сарайы)

3 орын Кобек Диас (Оқушылар сарайы)

         

          8-9 жас  +35кг салмақ дәрежесі

1 орын Батырболатұлы Талғат (Оқушылар сарайы)

2 орын Каирбеков Дархан (Қайсар)

3 орын Амантай Ерсагын (Сары-арқа)

3 орын Нурғазы Нұрболат

          10-11жас  30кг салмақ дәрежесі

1 орын Калужан Нұртілеу (Оқушылар сарайы)

2 орын Фролов Александр (Лига Астанаы)

          10-11 жас  35кг салмақ дәрежесі

1 орын Сейтжан Даурен (Арлан) 

2 орын Байболат Сұлтан (Идущие к солнцу)

3 орын Зудин Андрей (Оқушылар сарайы)

          10-11 жас  +35кг салмақ дәрежесі

1 орын Салибаев Эльдос (Сары-арқа) 

2 орын Шовкопляс Кирилл (Ояма)

3 орын Сайлаубай Ерасыл (Ояма)

3 орын Омелинский Андрей («Додже» Бекмагамбетов) 

         

          6-7 жас қыздар 22кг салмақ дәрежесі

1 орын Рустемова Зарина (Оқушылар сарайы)

2 орын Игилик Жанайым  («Додже» Бекмагамбетов) 

3 орын Мирабова Анастасия (Сары-арқа)

3 орын Батырхан Нурайлым  (Оқушылар сарайы)

 

          6-7 жас қыздар +22кг салмақ дәрежесі

1 орын Абдугулова Шакира (Арлан)

2 орын Голдобина Иллона  (Сары-арқа)

3 орын Гесс Екатерина (Оқушылар сарайы)

 

          8-9 жас қыздар 30кг салмақ дәрежесі

1 орын Музаева Хава (Оқушылар сарайы)

2 орын Рубцова Варвара  (Сары-арқа) 

3 орын Оралова Амина (Қайсар)

3 орын Трасковетцкая Эвелина (Оқушылар сарайы)

          8-9 жас қыздар +30кг салмақ дәрежесі

1 орын Жукова Арина (Қайсар)

2 орын Туякбаева Линара  (Сары-арқа)

3 орын Акимдан Дария (Оқушылар сарайы)

3 орын Бахтина Алина   (Сары-арқа)

 

          12-13 жас қыздар абсолюттік салмақ дәрежесі

1 орын Тургумбаева Дария (Идущие к солнцу)

2 орын  Леухина Виктория   (Оқушылар сарайы)     

3 орын Шпара Анжела (Оқушылар сарайы)     

3 орын Мамышева Ясмина  (Оқушылар сарайы) 

          10-11 жас қыздар 36 салмақ дәрежесі

1 орын Рамзанова Алина (Оқушылар сарайы)        

2 орын  Сатыбаева Индира (Оқушылар сарайы) 

3 орын Бахтияр Акниет  (Оқушылар сарайы) 

3 орын Кулакова Елизавета (Ояма

         10-11 жас қыздар +36 салмақ дәрежесі

1 орын Прокофьева Дарья (Қайсар)

2 орын  Ай Асия  (Оқушылар сарайы)     

3 орын Омельяненко Валерия (Сары-арқа)     

3 орын Касымова Жания (Оқушылар сарайы)

 

Жеңімпаздар мақтау қағаздарымен, медальдармен  және бағалы сыйлықтармен марапатталды.

Жаттықтырушы:  Гриднева Мария Сергеевна, Трон Виктор Васильевич.